Forum Klanu Shinra

Klan Shinra wita!


#1 2010-09-04 10:31:25

Marika

Gość

Marika

Witam serdecznie. Niniejszym podaniem chciałbym zgłosić swoją chęć do przyłączenia się do Waszego klanu. Moja postać to EE lv84 z subami na 79lv: SPS, Warlock; WC lv76 oraz Bish lv75. Mam 19 lat, w L2 gram bodajże 5 lat z licznymi przerwami. Dziennie gram po parę godzin (5+). Komunikacja za pomocą TS'a nie jest dla mnie żadnym problemem. Odnośnie craftu, to wybieram opcję wspólnego składania przedmiotów z klanem. Posiadam set dynasty robe, 2x am acumen, dc robe set, bizuteria common majestic. Na siege/fortecę/etc zawsze mam ochotę Od klanu oczekuję przede wszystkim dobrej zabawy na pvp, sympatycznych pogawędek na @/TS. Myślę, że moje doświadczenie w L2 może okazać się przydatne nie tylko dla mnie, ale również dla innych klanowiczów.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania,
Marika

 

#2 2010-09-04 12:59:19

Jankes

Użytkownik

Skąd: Kamienna Gora
Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 54
Punktów :   -1 

Re: Marika

jestem na tak ale niech tez Ken sie wypowie


"If you know the enemy, and know yourself.You need not fear the result of a hundred battles.
If you know yourself, but not the enemy. For every victory gained, you will also suffer a defeat.
If you know neither the enemy, or yourself. You will succumb in every battle."     
     - The Art of War

Offline

 

#3 2010-09-04 14:13:21

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: Marika

Jak dotąd najlepsze podanie w naszym skromnym dziale rekrutacyjnym, dobra profa i lvl godny farmera, dobre EQ. Nie moglibyśmy takiej perełki odrzucić, napisz do mnie w grze.

Offline

 

#4 2010-09-05 09:00:19

Potion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Marika

kurcze niezły nolajf, jestem za, dobre suby, ale zdźwiony jestem, iż kox w dynasty szuka klanu lv6 ;p inna sprawa, że my jesteśmy zajebiści ;p

Offline

 

#5 2010-09-05 18:19:49

Jankes

Użytkownik

Skąd: Kamienna Gora
Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 54
Punktów :   -1 

Re: Marika

oj potek potek nie spamuj


"If you know the enemy, and know yourself.You need not fear the result of a hundred battles.
If you know yourself, but not the enemy. For every victory gained, you will also suffer a defeat.
If you know neither the enemy, or yourself. You will succumb in every battle."     
     - The Art of War

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.portal.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.rockowisko.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl