Forum Klanu Shinra

Klan Shinra wita!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-17 23:46:28

NieGapSie

Gość

Podanie

1.   Profesja i Sub classy oraz ich lvle: Warlord lvl 51, gram na tym servie od dziś więc tylko tyle wbiłem

2.   Wiek: 19 (no od jutra )

3.   Ile grasz w l2 - dziennie oraz stażem:dziennie to mi sie różnie zdaża, zależy od dnia. Czasem wcale czasem 6-8h. Stażem to od 3 lat z przerwami, ale generalnie skończyłem na Interlude, więc w tych nowych rzeczach jestem słabo obcykany

4.   Używami TeamSpeaka3 - obowiązkowy minimum nasłuch podczas ważnych wydarzeń typu Siege - Akceptujesz to? : Tak / Nie - jeśli odpowiadasz Nie to nie składaj tego podania.
Akceptje TSa, nawet bardzo chętnie używam na codzień poza jakimiś ważnymi rzeczami, tak żeby pogadać
5.   Wybierasz clan craft czy self craft? Byłbym raczej za self craftem, ew. z jakimś wspomaganiem klanu.

6.   Twoje EQ: Jakieś commony

7.   Jesteś dyspozycyjny na umówione wcześniej spotkania typu Siege? Raczej zawsze, jeśli nic naprawde ważnego nie wypadnie.

8.   Miejsce na waszą kreatywność - napisz coś o sobie, jakieś dodatkowe info, które może nas do Ciebie przekonać, albo problem, o którym powinieneś nas poinformować.
Nie wiem co wam tu jeszcze napisać. Generalnie to moja próba powrotu do l2. Mam nadzieje, zę coś z tego wyjdzie. Pozdrawiam. Jakby kogoś to interesowało to mozecie mi mówić "gandziak" bo zawsze pod takim nickiem grałem (tutaj wyjątek ;P  )

 

#2 2010-09-17 23:51:34

Gandziak (NieGapSie)

Gość

Re: Podanie

Chyba nie moge edytować posta. Zapomniałem wspomnieć ze nie zdecydowalem jeszcze czy bede gral tym Warlordem czy nie zrobie Paladyna. Różnica w lvlu i tak żadna bo to 1 dzień expa. Ale w ciągu 1-2 dni powinienem sie na 100% określić. Wole mieć wątpliwości teraz niż potem zmieniać na lvlach 8x.

 

#3 2010-09-18 00:18:40

 Valor

Użytkownik

4159705
Skąd: WRC
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Podanie

jak bedzie tank miejsce bedzie raczej pewne. Tylko ze wzgledu ze main obecnie to wl kazalem napisac ci podanie.

Offline

 

#4 2010-09-18 10:07:58

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: Podanie

Podanie rozpatrzone pozytywnie, pod warunkiem szybkiego nadrobienia lvlu, o tanku już Valor napisał, ja dodam, że WLa aktualnie nie mamy żadnego więc 1 na pewno nam nie zaszkodzi. Określ się tylko kim bedziesz grał w tym topicu lub u kogoś na PM.

Po przyjęcie pisz do: "Kentril, "Jankes, "Valor, "EarlGray, "Potion

Offline

 

#5 2010-09-18 14:57:18

Gandziak

Gość

Re: Podanie

Gram Palem. Wbilem dzis juz 63, bede szukał kogoś online żeby mnie przyjął.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rockowisko.pun.pl www.portal.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl www.bocianyzprzygodzic.pun.pl