Forum Klanu Shinra

Klan Shinra wita!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-09-05 15:27:51

Podanie do klanu

Gość

członkostwo

Witam cały klan.w grze mam nick dud3k.jest to Phoenix Knight lvl 82 z subami EE i SWS <obydwie z 75 lvlem>.
Mam 25 lat dwoje dzieci i zonke.po slubie juz ponad 2 lata. w L2 gram juz od C4 zaczynajac swoja przygode na rumunskim servie ze znajomymi.oczywiscie jezeli chodzi o pomoc w klanie tupu craft/spoil/siege/pvp ECT. to zawsze jestem chetny.posiadam TS3 i micro wiec z tym problemu wiekszego nie ma.poszukuje klanu w ktorym sie zadomowie i pomoze mi rozwinac postac poniewaz ostatanie klany bardzo byly nastawione na self craft/spoil reszta razem.jestem ubrany w TALL HVY SET FULL...FB z FULL ATT <nie mam focusa bo nikt mi nie chcial pomoc w CRYSZTALKU> oraz DYNASTY SHIELD.moje bizu jest common ale tym sie nie przejmuje.jak narazie mam kare <wczoraj wieczorem wyszedlem z klanu> ale po jej zniknieciu mam nadzieje bo przystapienia w wasze szeregi.pm jak cos:)

 

#2 2010-09-05 17:37:05

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: członkostwo

Podanie jak najbardziej ok - rozpatrzone pozytywnie, napisz w grze do: Kentril / Jankes / Potion.

Offline

 

#3 2010-09-05 18:21:34

Jankes

Użytkownik

Skąd: Kamienna Gora
Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 54
Punktów :   -1 

Re: członkostwo

ooo


"If you know the enemy, and know yourself.You need not fear the result of a hundred battles.
If you know yourself, but not the enemy. For every victory gained, you will also suffer a defeat.
If you know neither the enemy, or yourself. You will succumb in every battle."     
     - The Art of War

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rockowisko.pun.pl www.portal.pun.pl www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl www.bakuganbrawlers.pun.pl