Forum Klanu Shinra

Klan Shinra wita!


#1 2010-09-18 10:00:34

Eclipse

Gość

Podanie - Eclipse

Witam szanownych graczy!

Akceptuje regulamin, oraz wszystkie zobowiązania co do bycia w klanie.

1. Jak na razie jest to 40lvl Abyss Walker. Grę na tym serwerze zaczołem wczoraj.
2. Skończone 16lat, chodzę do ZSZ profil 2-letni, kucharz.
3. W Nasze piękne L2 gram od 11 roku życia - 5lat.
3.a. Przeważnie 3 godziny dziennie. Bywają dni, że nie jestem online, wtedy jestem dość zajęty praktyką lub nauką .
4. Bez TeamSpeak'a nie pisał bym podania do Shinra. Małomówny jestem na tego typu spotkaniach, ale zawsze słucham uważnie.
5. Zdecydowanie Clan Craft - Zawsze chętnie pomagam klanowiczom.
6. Common Crystals Dagger i Common łuk C-Grade, Plated Leather secik (+4 str to inwestycja )
7. Korzystając z komputera stacjonarnego nie zawsze, ale kupuję dobrego laptopa, więc, tak, będę dyspozycyjny.

8. Moja kreatywność... hm... Zawsze miałem słabość do grania AW/GH i jest to jedna z postaci którą gra mi się najlepiej, od czasów Attribute itemków nie nawidzę grać magiem takim jak necro, koszmarny dmg ma.
Tak, wiem, moja składnia zdania nie jest wspaniała, ale staram się ją poprawić.
Mam szacunek do osób starszych, nawet w grze, porządek jakiś musi być. Moje zainteresowania to gotowanie, backstabowanie i oglądanie horrorów .
Pozdrawiam, Eclipse

 

#2 2010-09-18 10:09:35

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Eclipse

Jak nadrobisz lvl w szybkim okresie czasu, to możemy przyjąć. Skonkretzuj ten czas, tutaj lub na pm komuś z klanu.

Offline

 

#3 2010-09-18 10:13:37

 Veriela

Użytkownik

Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Podanie - Eclipse

tak z ciekawości, a co masz na myśli pisząc 'szacunek do osób starszych',
1) czy chodzi Ci o szacunek do osób 'ze starszyzny' mających 85 lvl
2) czy może do osób w podeszłym wieku (większym niż Ty) grających w L2?


I rip the axe from the head, covered in blood and brains, Leave the body lying dead, Ready to strike again

Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die

Offline

 

#4 2010-09-18 10:20:40

Eclipse

Gość

Re: Podanie - Eclipse

Miałem na myśli osoby starsza wiekowo, nie lvlami. A także upoważnione przez Lidera/Zastępce do wydawania poleceń, kierowania nad pt.

@Co do lvla, jeśli ten tydzień miał bym wolny od szkoły (L4 - mało możliwe) to w 2dni by było coś koło 79 .
Nie chce grać 12godzin dziennie, chyba że jestem chory. Wszystko na spokojnie, czas jest

 

#5 2010-09-18 13:49:46

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Eclipse

Możemy przyjąć na próbę. Napisz do kogoś w grze (Jankes, Kentril, Valor, Veriela, Potion, EarlGray)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rockowisko.pun.pl www.bakuganbrawlers.pun.pl www.portal.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl