Forum Klanu Shinra

Klan Shinra wita!


#1 2010-09-22 17:27:30

Podanie MaDMikE/Shakillah

Gość

Podanie MaDMikE/Shakillah

0.   Nick: MaDMikE

1.   Profesja i Sub classy oraz ich lvle: Dark Avanger, żadnej suby, 50lvl bo nowa postac.

2.   Wiek: prawie 17.

3.   Ile grasz w l2 - dziennie oraz stażem: do 10h zalezy jakie lekcje sa w szkole

4.   Używami TeamSpeaka3 - obowiązkowy minimum nasłuch podczas ważnych wydarzeń typu Siege - Akceptujesz to? : Tak

5.   Wybierasz clan craft czy self craft?  clan craft

6.   Twoje EQ:  C grade bo zaczynam xd

7.   Jesteś dyspozycyjny na umówione wcześniej spotkania typu Siege?  Tak

8.   Miejsce na waszą kreatywność - napisz coś o sobie, jakieś dodatkowe info, które może nas do Ciebie przekonać, albo problem, o którym powinieneś nas poinformować:  Lubie grać w l2, chodzę do technikum elektronicznego. Lubie chodzić na RB instancje itp. No i w razie pomocy chętnie pomogę.



0.   Nick: Shakillah

1.   Profesja i Sub classy oraz ich lvle: Blade Dancer, żadnej suby, 50lvl bo nowa postac.

2.   Wiek: prawie 17.

3.   Ile grasz w l2 - dziennie oraz stażem: do 10h zalezy jakie lekcje sa w szkole

4.   Używami TeamSpeaka3 - obowiązkowy minimum nasłuch podczas ważnych wydarzeń typu Siege - Akceptujesz to? : Tak

5.   Wybierasz clan craft czy self craft?  clan craft

6.   Twoje EQ:  C grade bo zaczynam xd

7.   Jesteś dyspozycyjny na umówione wcześniej spotkania typu Siege?  Tak

8.   Miejsce na waszą kreatywność - napisz coś o sobie, jakieś dodatkowe info, które może nas do Ciebie przekonać, albo problem, o którym powinieneś nas poinformować:  Lubie grać w l2, chodzę do technikum elektronicznego. Lubie chodzić na RB instancje itp. No i w razie pomocy chętnie pomogę.

 

#2 2010-09-22 18:10:12

EarlGray

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

y a co gto ma byc chcesz 2 postacie do klanu O_O? masz moje nie na moje only 1 postac bo potem sie nubi 2-ma

Offline

 

#3 2010-09-22 18:26:51

 Veriela

Użytkownik

Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

a ja myślę że z kolega składa podanie, 2 w 1


I rip the axe from the head, covered in blood and brains, Leave the body lying dead, Ready to strike again

Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die

Offline

 

#4 2010-09-22 18:32:18

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

Oczywiście do klanu tylko jedna postać - Main, bo inaczej robi sie bałagan, a poza tym szkoda slotów.  Mniemam, ze main to DA - tank z jednej strony się przyda, z drugiej lvl ujowy, EQ tez, więc trzeba Ci wszystko składać od podstaw... Zadeklaruj się w jakim czasie wbijesz 78++ to sie głębiej nad Toba zastanowie.

Edit: jeśli jest taka jak mówi Ver to jesteście jakimis blizniakami? xD identyczny kazdy jeden pkt podania? Nawet komentarz własny w ostatnim punkcie? xD

Offline

 

#5 2010-09-22 18:46:09

Odpowiedz

Gość

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

MaDMikE to ja a Shakillah to kolega. I bardzo chcemy byc w tym klanie i kolega z klanu kazal mi napisac podanie i 2 osoby w nim umiescic. Dodam ze zapierdzielamy jezeli chodzi o lv ;] I nie pozalujecie.

 

#6 2010-09-22 20:45:57

Kentril

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 75
Punktów :   -1 

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

Dobra, przyjmiemy na okres próbny, dajmy na to 1 tygodnia, zobaczymy co i jak, czy duzo do tego czasu wbijecie itd. Piszcie w grze do "Kentril, "Jankes, "EarlGray, "Valor.

Offline

 

#7 2010-09-22 23:43:57

EarlGray

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

ja bym sie spieral zeby kolega sam podanie napisal sie dojdzie czy kolega czy box... takie moje zdanie ;]

Offline

 

#8 2010-09-23 14:04:01

 Valor

Użytkownik

4159705
Skąd: WRC
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Podanie MaDMikE/Shakillah

ja sam kazalem im napisac podanie 2 w 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl www.rockowisko.pun.pl www.portal.pun.pl